تهران ، شریعتی ، نبش خیابان کلاهدوز ، برج نگین قلهک ، طبقه هفتم ،واحد 75
info@ariantaam.com
021-91002850

فروش نهاده‌های دامی و روغن نباتی خام

فروش روغن نباتی خام
شرکت کشت و صنعت آرین طعم خزر با توجه به ظرفیت بالای روغن کشی و با بهره گیری از امکانات و ظرفیت‌های تخصصی خود در زمینه بازرگانی، آمادگی بالایی در زمینه تامین سفارشات داخلی انواع روغن نباتی خام داراست.
ذرت دامی
انه ذرت یکی از انواع دانه‌های غلات است که به واسطه فراوانی نشاسته در آن ارزش غذایی نسبتاً زیادی دارد و از این رو در جیره خوراکی دام، طیور و آبزیان به مقدار زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.لازم به ذکر است که ذرت علاوه بر نشاسته دارای مواد مغذی دیگری مانند مواد پروتئینی، چربی، ویتامین و املاح نیز است.
جو
در قرن گذشته ,جو های معمولی در تغذیه دام های اهلی (به خصوص گاو شیری ) استفاده می شد . اخیراً با افزایش تولیدات دامی علاقه ی زیادی به استفاده از خوراک های متراکم و غنی از مواد مغذی وجود دارد . ذرت به دلیل انرژی بالا و فیبر کم , یکی از خوراکهای معمول مورد استفاده در طول سالیان گذشته بوده است . اگر چه فاکتورهای اقلیمی , تولید ذرت را در کانادا محدود نموده است . اما ذرت مصرفی به نسبت گران قیمت بوده و پروتئین پایینی دارد ,
کنجاله آفتابگردان
آفتابگردان (Helianthus annus) از خانواده مرکبه Composee و دانه آن دارای ۱۵-۱۶ درصد پروتئین خام می باشد . کنجاله آفتابگردان بعنوان منبع عناصر کلسیم و فسفر نظیر سایر کنجاله دانه های روغنی است و تاکنون کمبود یا مسمومیت زایی هیچیکدام از عناصر معدنی در آن گزارش نشده است. این آزمایش به منظور تعیین تاثیر سطوح مختلف کنجاله آفتابگردان با آنزیم و بدون آنزیم فیتاز و اثر آن بر خصوصیات لاشه‌ی و فراسنجه های خونی جوجه‌های گوشتی انجام شد 
کنجاله کلزا
کلزا به گیاهان روغنی از تیره کروسیفرو از جنس براسیکا اطلاق می گردد. در کانادا به ارقام جدید کلزا که روغن و کنجاله آنها کیفیت ویژه ای دارد کانولا گفته می شود. دانه کانولا به لحاظ داشتن متجاوز از ۴۴ درصد روغن , یکی از دانه های روغنی در جهان محسوب می گردد. کنجاله آن نیز از نظر کیفی نزدیک به کنجاله سویاست و حدود۳۵ درصد پروتئین دارد لذا یکی از منابع بسیار غنی پروتئین گیاهی در تغذیه دام و طیور می باشد.
کنجاله سویا
کنجاله سویا یکی از فرآورده‌های دانه سویاست که به عنوان منبع غنی از سویا برای تغذیه دام مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرآورده پروتئین عمده مورد نیاز برای گاوهای شیرده را تأمین می‌کند ومی‌تواند به عنوان منبع غذا برای ماهی‌ها و حیوانات خانگی نیز استفاده شود. سویا ۴۰ درصد پروتئین و ۲۰ درصد چربی دارد. با حرارت‌دهی به سویا کیفیت آن بهتر می‌شود. کنجاله‌ سویا یک ماده غذایی خوش خوراک، غنی از مواد مغذی با قابلیت هضم بالا و یک منبع مناسب پروتئینی می‌باشد که دارای ترکیب عالی از اسید‌های آمینه است. کنجاله‌ی سویا یک منبع عالی پروتئین و انرژی برای تغذیه‌ی دام می‌باشد که نسبت به سایر کنجاله‌های روغنی دارای فیبرکمتری است.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت کشت و صنعت آرین طعم خزر محفوظ می باشد .